Külçe altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, gümüş ve tüm ziynet altınlar hem güvenilir hem de hızlı kargo avantajları ile NadirGold’da!

Nadir Metal Rafineri

gold


1967 yılında, Nadir Tütüncü kuyumcu ramatı işlemek üzere, 150 m2 alana sahip atölyesini faaliyete geçirmiştir. 1975 yılından itibaren de piyasa için kıymetli metal rafinasyonuna başlamış ve 1985 yılına dek faaliyeti bunlarla sınırlı olarak büyümüştür.

1985 yılında Nadir Ticaret kurulmuş ve Kapalıçarşı’da kıymetli metal ticaretine başlamıştır. 1993 yılında ise Nadir Metal Rafineri San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur. Talebin hızla artması firmayı yatırıma yöneltmiş, 1996 yılında ülke toprağı üzerindeki ilk altın rafinerisinin temelleri atılmıştır. 1999 yılında Alman Degussa firması ile ortaklık karşılığı teknoloji “know-how” işbirliği yapılmış ve Nadir – Allgemina şirketi kurulmuştur.
gold
 • 2001 yılında şirketin tamamını satın alarak faaliyetine Nadir Metal Rafineri San. Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmiştir. 2001 yılında Nadir Metal Rafineri büyüme kararı almış ve 2002 yılı içerisinde tüm temel yatırımları tamamlamıştır.
NMR Hediyelik Eşya Tic. ve San. Ltd. Şti. 1967 yılında kurulan Nadir Metal Rafineri’nin grup şirketi olarak 2013 yılında faaliyete başlamış ve bugün deneyimli ekibi ile e-ticaret alanında müşterilere güven ve kalite odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.
gold
Nadir Metal Rafineri tarafından üretilen ve NadirGold’un web sitesinde satışa sunulmuş olan altın ve gümüş ürünlerimiz dünyanın her yerinde kabul ve işlem gören sertifikalı olup ve yüksek güvenliğe sahiptir.
NadirGold markası ile tüm Türkiye’ye sigortalı kargo imkanı ile gramlık altın ve gümüş ürünlerinin online satışını gerçekleştirmektedir. Online satışın yanı sıra NMR Hediyelik Eşya, B2B ve kurumsal firmaların şirketlere özel üretim toptan altın taleplerini ve gönderim operasyonunu da bünyesinde barındırmaktadır.
gold
gold
Nmr Hediyelik Eşya, www.nadirgold.com sitesi üzerinden, müşterilerine “Hesaba Altın Havalesi” hizmeti ve banka hesaplarındaki kaydı altınlarını fiziki altına dönüştürme hizmeti de sunmaktadır.( Belirtilen bankalar aracılığı ile )
Her geçen gün kendini yenileyerek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek gelişmeye devam eden NMR Hediyelik Eşya, Bugüne kadar sayısız müşteri memnuniyeti ve hizmeti ile Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir e-ticaret sitesi olmuştur.
NADİR METAL RAFİNERİ
GENEL MÜDÜR MESAJI

Erdem Üstündağ

NADIRGOLD.COM
GENEL MÜDÜR MESAJI

Berat Özkan

nadirgold.com olarak, başarılar ve mutlu müşteriler sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Sektörde uzun deneyimimizle birlikte, yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz teknolojik değişim ile alanında uzman ve dinamik insan kaynağımız ile daha yüksek hedeflere, daha kararlı bir şekilde yürüyoruz.

Değerli müşterilerilerimize en iyi ve güvenli hizmet almasını ve en yeni teknolojiler ile buluşmasını sağlıyoruz.

Saygılarımla,
Berat Özkan
Vizyonumuz - Misyonumuz


Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.
gold
 • Aynı gün ücretsiz kargo
  Aynı gün ücretsiz kargo

  Hafta içi saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda,

 • Hesaba Altın Havale
  Hesaba Altın Havale

  Verdiğiniz siparişin has altın karşılığı anında altın hesabınızda,

 • Üst Düzey Kalite
  Üst Düzey Kalite

  Yüksek kaliteli ürünler, NadirGold sertifikası,

 • Güvenle alışveriş yapın
  Güvenle alışveriş yapın

  3d secure ve 256 bit SSL şifreleme kullanarak güvenli ödeme,

 • Sigortalı Gönderim
  Sigortalı Gönderim

  Alışverişleriniz tüm Türkiye'ye sigortalı kargo ile gönderilir.