Altın‚ Gümüş‚ Ziynet - Nadirgold.com
Üye Ol|Giriş Yap|Sepetim
Hesaptan Fiziki AltınaHesaba Altın HavaleKülçe AltınZiynetlerHediyelik AltınGramlık GümüşKurumsal AltınNadir Koleksiyon
alışverişe devam etmek için giriş yapmanız gerekmektedir, giriş yapmak için tıklayınız.

eğer üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.

Kategoriler
Hesaptan Fiziki Altına
Hesaba Altın Havale
Külçe Altın
Ziynetler
Hediyelik Altın
Gramlık Gümüş
Kurumsal Altın
Nadir Koleksiyon
Sırala
Düşük fiyat
Yüksek fiyat
Görünüm
Galeri
Liste
Yıl
2021
Eski
Fiyat aralığı
0 TL - 100 TL
100 TL - 250 TL
250 TL - 500 TL
500 TL - 1.000 TL
1.000 TL - 1.500 TL
1.500 TL - 2.000 TL
2.000 TL - 3.000 TL
Fırsat ürünleri
Yeni ürünler
Fırsat ürünleri
 

Külçe Altın

Altın doğadaki en ağır ve en değerli elementlerden biridir. Kimyada AU simgesiyle gösterilen altın‚ saf haldeyken çok yumuşaktır. Bu da altının kolayca şekillendirilebilmesine olanak verir. Altının bir diğer özelliğiyse hava ya da su ile kolayca tepkimeye girmemesidir. Bu da diğer elementlerde olan kararma‚ bozulma‚ paslanma gibi değişimlerin altında görülmemesini sağlar. Paslanmayan ve yıllarca bozulmayan bu maden böylece takı piyasasında yerini almış ve en değerli maddelerden biri haline gelmiştir. Altın geçmişten günümüze para olarak da kullanılmıştır. Çıkarılan altınların çoğunluğu da yine devletlerin ve bankaların ellerindedir. Altın gram olarak satılabileceği gibi; çeyrek altın‚ yarım altın‚ tam altın‚ vb. boyutlarda da satılmaktadır. Yatırım aracı olarak kullanılan bir diğer altın çeşidi de külçe altındır. Külçe altın yüksek yatırım gerektiren durumlarda kullanılır‚ çünkü ağırlığı itibariyle çok yüksek fiyatlıdır. Her gün değişmekte olan altın fiyatları göz önünde bulundurulmalı. Günümüzde altın bu kadar değerli olunca bu konuda sahtekarlık yapanların sayısı da ne yazık ki artmıştır. Bu nedenle altın alırken güvenilir bir yerden almak çok önemlidir. Nadirgold.com un zengin ürün çeşitliliği içerisinde aradığınız her ürünü bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan her tür ürünü internette arattığınızda‚ Nadirgold.com un zengin ve geniş ürün çeşitliliği ile sadece tek bir tıkla bulabilirsiniz. Kurumsal ya da bireysel alanda olmak üzere ihtiyaçlarınız için en kaliteli ürünler en uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile her zaman hızlı ve her zaman kaliteli bir hizmet politikasındaki online alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Türkiyede online alışverişe hız‚ kalite ve ekonomiklik dışında da renk katan Nadirgold.com ile birlikte internette eğlenceli alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Bu kategori çeşitliliğimiz içerisinde külçe altın kategorisi de bulunuyor.
İstediğiniz zaman nakde çevirebileceğiniz 24 ayar 995.0
külçe altın, 24 ayar 999.9 külçe altın ve 22 ayar 916.0 külçe altın güvenli alışverişin en doğru adresi Nadirgold.com! Üstelik tüm Türkiye’ ye aynı gün kargo ve sigortalı kargo güvencesi de sizler ile!

İnternet alışverişin hızla arttığı zamanlarda özel günleriniz için hediyelik altın ve ziynet altın alışverişinizi de en hızlı şekilde yapmaya ne dersiniz?
Düğünlerin, nişanların ve tüm özel günlerin vazgeçilmezlerinden altın alışverişinizin en hızlı yolunu sizlere sunuyoruz.

Çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve tüm altınlar hem güvenilir hem de hızlı kargo avantajları ile Nadir Gold’da!

KATEGORİLER
Hesaptan Fiziki Altına
Hesaba Altın Havale
Külçe Altın
Ziynetler
Hediyelik Altın
Gramlık Gümüş
Kurumsal Altın
Nadir Koleksiyon
NADİR GOLD
Hakkımızda
Sipariş Takibi
Üyelik Bilgilerim
İletişim
KVKK
Politikamız
ÖNEMLİ BİLGİLER
Sıkça Sorulan Sorular
Banka Hesap Numaları
Altın Havale
BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
Twitter
Instagram

copyright © nadirgold.com