Hakkımızda - Altın‚ Gümüş‚ Ziynet - Nadirgold.com
Üye Ol|Giriş Yap|Sepetim
Hesaptan Fiziki AltınaHesaba Altın HavaleKülçe AltınZiynetlerHediyelik AltınGramlık GümüşKurumsal AltınNadir Koleksiyon
Hakkımızda

NMR Hediyelik Eşya Tic.ve San.Ltd. Şti. 1967 yılında kurulan Nadir Metal Rafineri’nin grup şirketi olarak 2013 yılında faaliyete başlamış ve bugün Deneyimli ekibi ile  e-ticaret alanında müşterilere güven ve kalite odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. 


Nadir Metal Rafineri tarafından üretilen ve Nadir Gold’ un web sitesinde satışa sunulmuş olan altın ve gümüş ürünlerimiz dünyanın her yerinde kabul ve işlem gören sertifikalı olup ve yüksek güvenliğe sahiptir.


Nadirgold markası ile tüm Türkiye’ye sigortalı kargo imkanı ile gramlık altın ve gümüş ürünlerinin online satışını gerçekleştirmektedir. Online satışın yanı sıra NMR Hediyelik Eşya, B2B ve kurumsal firmaların şirketlere özel üretim toptan altın taleplerini ve gönderim operasyonunu da bünyesinde barındırmaktadır.

Nmr Hediyelik Eşya, www.nadirgold.com sitesi üzerinden, müşterilerine “ Hesaba Altın Havalesi” hizmeti ve banka hesaplarındaki kaydi altınlarını fiziki altına dönüştürme hizmeti de sunmaktadır.( Belirtilen bankalar aracılığı ile ) 


Her geçen gün kendini yenileyerek  ve müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek gelişmeye devam eden NMR Hediyelik Eşya, Bugüne kadar sayısız müşteri memnuniyeti ve hizmeti ile Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir e-ticaret sitesi olmuştur.

KATEGORİLER
Hesaptan Fiziki Altına
Hesaba Altın Havale
Külçe Altın
Ziynetler
Hediyelik Altın
Gramlık Gümüş
Kurumsal Altın
Nadir Koleksiyon
NADİR GOLD
Hakkımızda
Sipariş Takibi
Üyelik Bilgilerim
İletişim
KVKK
Politikamız
ÖNEMLİ BİLGİLER
Sıkça Sorulan Sorular
Banka Hesap Numaları
Altın Havale
BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
Twitter
Instagram

copyright © nadirgold.com